Vakıf Emeklilik WhatsApp ile Müşterilerine Artık Daha Yakın!

Müşteri hizmetlerinde yeni bir dönem başlıyor. Vakıf Emeklilik, günümüzün en çok kullanılan mobil mesajlaşma uygulamalarından biri olan WhatsApp üzerinden müşterilerine hizmet vermeye başlıyor. Artık Bireysel Emeklilik Sistemi, Yaşam Kulüpleri, internet&mobil şube üzerinden yapacağınız işlemler, ferdi kaza sigortası, hayat sigortası gibi diğer ürün ve hizmetlerimizle ile ilgili merak ettiğiniz tüm soruların cevaplarını WhatsApp uygulaması üzerinden hızlıca öğrenebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey WhatsApp Müşteri Hizmetleri numaralarından ( 0549 802 47 75 veya 0549 802 47 79) birini rehberinize kaydetmek. Bu numaralar üzerinden Vakıf Emeklilik müşteri temsilcisi ile anında iletişime geçebilirsiniz.

WhatsApp Müşteri Hizmetlerimiz hafta içi her gün saat 09:00 – 12:30 ve 13:30 – 17:00 saatleri arasında çevrimiçi olup hizmetinizdedir.

WhatsApp üzerinden kişisel bilgilerinizin sorgusunu gerektirecek herhangi bir işlem yapılamadığından, lütfen TC kimlik numarası gibi kişisel ve özel bilgilerinizi paylaşmayınız.