Yönetim Yapısı

Yönetim Kurulumuz

Dr. Adnan ERTEM Yönetim Kurulu Başkanı
Dr. Serdar ÇAM Yönetim Kurulu Başkan Vekili
Dr. Alp Tolga ŞİMŞEK Yönetim Kurulu Üyesi
Arif DÜLGER Yönetim Kurulu Üyesi
Ayşe BULDUK Yönetim Kurulu Üyesi
Özgür OBALI Yönetim Kurulu Üyesi - Genel Müdür

Üst Yönetimimiz

Özgür OBALI,
Genel Müdür

Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi Bölümü mezunu olan Sayın Özgür Obalı, yüksek lisansını University of Birmingham’da Uluslararası Bankacılık ve Finans üzerine tamamlamıştır. 1994-2005 yılları arasında Türkiye İş Bankası’nda çeşitli görevlerde bulunarak, 2005-2012 yılları arasında Türkiye Finans A.Ş’de Teftiş Kurulu Başkanı olarak çalışmıştır. Sayın Obalı, Ocak 2012’de katıldığı Vakıf Emeklilik A.Ş. bünyesinde farklı dönemlerde İnsan Kaynakları, Destek Hizmetleri, Satış Sonrası Hizmetler, Pazarlama, Operasyon ve Bilgi Teknolojileri Genel Müdür Yardımcılığı görevlerini üstlenmiştir. Sayın Özgür Obalı, 16 Mayıs 2016 tarihinden bu yana Vakıf Emeklilik A.Ş.’de Genel Müdürlük görevini yürütmektedir.

Adem DUMAN,
Genel Müdür Yardımcısı

Boğaziçi Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler mezunu olan Sayın Adem Duman, MBA programını da aynı üniversitede tamamlamıştır. 1994 yılında iş hayatına adım atan Sayın Duman, 1996 yılında Interbank’ta Management Trainee olarak bankacılığa başlamış ve 2000-2005 yılları arasında BNP AK Dresdner Bank’ta Kurumsal Bankacılık Bölüm Müdürü olarak çalışmıştır. BNP Paribas ortaklığından sonra Türk Ekonomi Bankası’na katılan Sayın Duman, bu kurumda Kurumsal Bankacılık ile Kurumsal ve Yatırım Bankacılığı gruplarında çeşitli görevler üstlenmiştir: 2005-2007 yılları arasında Çok Uluslu Firmalar Masası Müdürü ve sonrasında Direktörü, 2008-2011 yılları arasında Yapılandırılmış Finansman ve BNP Paribas Sinerji Direktörü, 2011-2014 yılları arasında ise Büyük Kurumsal Müşteriler Direktörü. 19 Ocak 2015 tarihinden itibaren Vakıf Emeklilik A.Ş. bünyesine katılan Sayın Duman; Finans, İnsan Kaynakları, Aktüerya ve Hukuk İşleri Genel Müdür Yardımcılığı görevini üstlenmiştir. Hali hazırda Finans ve İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcısı olarak görevine devam eden Sayın Duman, evli ve iki çocuk babasıdır.

Mitat ŞAHİN,
Genel Müdür Yardımcısı

Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İktisat Bölümü mezunu olan Sayın Mitat Şahin, yüksek lisansını Selçuk Üniversitesi’nde İnsan Kaynakları Yönetimi üzerine tamamlamıştır. 1990 yılında Müfettiş Yardımcısı olarak katıldığı Vakıf Bank bünyesinde Müdür ve Başkan olarak çeşitli görevlerde bulunan Sayın Mitat Şahin, Vakıf Bank iştiraklerinde Yönetim Kurulu Üyeliği ve Yönetim Kurulu Başkanlığı görevlerini de yürütmüştür. Sayın Şahin, 2011 yılında üstlendiği Vakıf Bank Genel Müdür Yardımcılığı görevinin yanı sıra, Halk Bankası’nda Yönetim Kurulu Üyeliği yapmıştır. Halen Vakıf Bank’ta Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapmakta olan Sayın Şahin, 2015 yılından bu yana Vakıf Emeklilik A.Ş.’de İç Sistemler’den Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görevini sürdürmektedir. Mitat Şahin, evli ve bir çocuk babasıdır.

Cenk TORGALÖZ,
Genel Müdür Yardımcısı

Dokuz Eylül Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü mezunu olan Sayın Cenk Torgalöz, 1995 yılında iş hayatına adım atmıştır. 1997-2000 yılları arasında Vakıf Finansal Kiralama A.Ş.’de Ege Bölge Müdürlüğü ve Finansman Müdürlüğü’nde yönetici olarak görev almıştır. 2001 yılında Vakıf Emeklilik A.Ş. bünyesine katılan Sayın Torgalöz, Kurumsal Satış ve Ürün Geliştirme Müdür Yardımcılığı, Tahsilat Müdürlüğü, Ege Bölge Müdürlüğü, Pazarlama Yönetimi Bölüm Müdürlüğü ve Operasyon Bölüm Müdürlüğü görevlerini yürütmüştür. 1 Eylül 2016 tarihinden itibaren Vakıf Emeklilik A.Ş. Operasyon, Bilgi Teknolojileri ve Proje Yönetimi Ofisi’nden Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevini üstlenen Sayın Torgalöz, evli ve bir çocuk babasıdır.

Ender ŞENOL,
Genel Müdür Yardımcısı

Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Maliye Bölümü mezunu olan Sayın Ender Şenol, yüksek lisansını Boston Üniversitesi’nde Finansal Ekonomi üzerine tamamlamıştır. 1997 yılında Türkiye İş Bankası’nda iş hayatına adım atan Sayın Şenol, 1997-2011 yılları arasında T.C. Başbakanlık Hazine Müsteşarlığı’nda Sigorta Denetleme Uzmanı olarak görev almış ve Londra’da Sigortacılık Piyasaları hakkında araştırmalarda bulunmuştur. 2011 yılında Ziraat Hayat ve Emeklilik A.Ş.’ye katılan Sayın Şenol, sırasıyla Finansal Yönetim Genel Müdür Yardımcılığı, Pazarlama ve Teknik İşlemler Genel Müdür Yardımcılığı, Ziraat Hayat ve Emeklilik A.Ş. ile birlikte Ziraat Sigorta A.Ş.’de Kurumsal Gelişim ve Operasyon Genel Müdür Yardımcılığı görevlerini üstlenmiştir. Emeklilik Yatırım Fonları Fon Kurulu Üyeliği yapmış olan Sayın Şenol, 6 Ekim 2016 tarihi itibarıyla Vakıf Emeklilik A.Ş. Pazarlama ve Müşteri Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı olarak görevini sürdürmektedir. Sayın Şenol, evli ve bir çocuk babasıdır.