Her Şeye Hazırım Ferdi Kaza Sigortası

Her Şeye Hazırım Ferdi Kaza Sigortası Nedir?

Hayatta karşılaşabileceğiniz kötü sürprizlere karşı çözüm üreten Her Şeye Hazırım Ferdi Kaza Sigortası, sizi ve sevdiklerinizi güvence altına alıp yarınlara güvenle bakmanıza yardımcı olan bir sabit primli sigortadır. Diğer bir deyişle işinizin ya da hayat şartlarınızın riskine göre prim belirlenmez. 

Her Şeye Hazırım Ferdi Kaza Sigortası ile İlgili Bilinmesi Gerekenler

Her Şeye Hazırım Ferdi Kaza Sigortası'nı diğer ferdi kaza sigortalarından ayıran en önemli özellik, ödeyeceğiniz primin sabit olmasıdır. Yani bahsettiğimiz gibi, meslek riskiniz gözetilerek bir prim teklifi almazsınız. Bu durum ise kendinizi ve sevdiklerinizi güvence altına almanızı kolaylaştırır. Her Şeye Hazırım Ferdi Kaza Sigortası'ndan yararlanabilmek için başlıca şartlar aşağıdaki gibidir.

  • Sigortadan yararlanabilmeniz için 16 ila 65 yaş arasında olmanız gerekir. 
  • Sigorta süresi 1 yıldır. Yaş sınırını aşmaz ve aksi bir talep oluşturmayıp bir sonraki yılın ilk primini eksiksiz öderseniz poliçe otomatik olarak yenilenir.
  • Primleri peşin ya da taksitli olarak ödeyebilirsiniz.

Her Şeye Hazırım Ferdi Kaza Sigortası'nın Avantajları

Riskli bir meslek grubunda çalışıp ferdi kaza sigortası yaptırmak istiyorsanız, Her Şeye Hazırım Ferdi Kaza Sigortası tam size göre! Hem çok yüksek prim ücreti ödemez hem de kolayca yenilenen sigortanız ile kendinizi ve ailenizi güvence altına almış olursunuz. Bunun dışında 4697 sayılı kanuna göre* ödediğiniz primlerin belirli bir oranını vergi matrahınızdan düşmeniz de mümkündür. 

Her Şeye Hazırım Ferdi Kaza Sigortası'nın Teminatları Nelerdir?

Sabir primi ile yaş sınırına takılmayan hemen hemen herkesin katılabileceği Her Şeye Hazırım Ferdi Kaza Sigortası'nın teminatları aşağıdaki gibidir.

  • Kaza Sonucu Vefat Teminatı: Poliçe ile kayıt altına alınan ve sigorta süresi içerisinde gerçekleşen bir kaza sonucunda hemen ya da kazadan sonra 1 yıl içerisinde vefat etmeniz durumunda sevdiklerinize ödenen teminattır.
  • Kaza Sonucu Tam veya Kısmi Daimi Maluliyet Teminatı: Poliçe ile kayıt altına alınan ve sigorta süresi içerisinde gerçekleşen bir kaza sonucunda hemen ya da kazadan sonra 2 yıl içerisinde, vücudunuzda kalıcı ya da kısmı daimi sakatlık oluşması durumunda devreye giren teminattır. Ödeme doğrudan size yapılır. 
  • Kaza Sonucu Tedavi Masrafları Teminatı: Poliçe ile kayıt altına alınan ve sigorta süresi içerisinde gerçekleşen bir kaza sonucunda tedavi giderleriniz, teminat tutarını aşmayacak şekilde karşılanır.
Kaza Sonucu Vefat TeminatıKaza Sonucu Daimi MaluliyetKaza Sonucu Tedavi MasraflarıKaza Sonucu Kırık/ Yanık TeminatıEk Fayda PaketleriHastanede Yatış TeminatıKaza Sonucu Eğitim Destek Tazminat TeminatıSağlıklı BeslenmeMedikal AsistanDiş SağlığıKaza Sonucu Maddi ve Manevi Tazminat Teminatı
VE Ailem Ferdi Kaza Sigortası++    +   +
Olmaz Deme Olur Ferdi Kaza Sigortası+++        
Hep Destek Ferdi Kaza Sigortası++ + +     
Sağlığım Yerinde Ferdi Kaza Sigortası++  +  +++ 
Her Şeye Hazırım Ferdi Kaza Sigortası+++        
Depremli Kaza Sonucu Vefat (zorunlu teminat)Depremli Kaza Sonucu Tam veya Kısmi Daimi Maluliyet (zorunlu teminat)Depremli Kaza Sonucu Toplu Taşımada Vefat (seçimlik teminat)Depremli Kaza Sonucu Tedavi Masrafları (seçimlik teminat)Depremli Kaza Sonucu Hastane Gündelik Tazminat (seçimlik teminat)
VIP Ferdi Kaza Sigortası+++++
Sağlığınız Bizim İçin Önemli!