Vakıf Emeklilik’in 2015 Yılı Faaliyet Raporu’na ödül yağdı

Vakıf Emeklilik, 2015 Yılı Faaliyet Raporu ile dünyanın en seçkin yarışmaları olarak kabul edilen; “International Business Awards”, LACP Vision Awards ve ARC Awards yarışmalarından 7 ödül birden kazandı.

Her yıl sektörün üzerinde büyüyen ve sektörde yeniliklere imza atan Vakıf Emeklilik, faaliyet raporu ile de başarılar kazanmaya devam ediyor. Şirket, 2015 Faaliyet Raporu ile uluslararası alanda düzenlenen birbirinden 3 prestijli yarışmadan 7 ödül birden kazandı.

Dünyanın en itibarlı yarışmalarından biri olarak kabul edilen ve iş dünyasındaki üstün performansları değerlendiren, dünya çapındaki en geniş katılımlı ödül programlarından International Business Awards kapsamındaki Stevie Ödülleri’nin sonuçları açıklandı. 2002’den beri düzenlenen International Business Awards (IBA) Stevie Ödülü değerlendirmesinde Vakıf Emeklilik, 2015 Yılı Faaliyet Raporu ile En iyi Faaliyet Raporu Kategorisinde Bronz ödüle layık görüldü. Böylece Vakıf Emeklilik Faaliyet Raporu, Avrupa ve Amerika bölgesinde en iyi üç faaliyet raporundan biri oldu.

LACP Vision Awards’tan 5 ödülle döndü

Vakıf Emeklilik, 2001’den bu yana her yıl düzenlenen, faaliyet raporu alanındaki en prestijli ödül olarak kabul edilen LACP Vision Awards’tan ise 2015 Yılı Faaliyet Raporu ile 4 Platin, 1 Bronz Ödül kazandı. Vakıf Emeklilik’in Platin ödülleri, Faaliyet Raporu ve Özel Faaliyet Raporu dallarında; Sigortacılık ve Finans-Çeşitli Hizmetler kategorilerinden geldi. Vakıf Emeklilik, tüm kategoriler Avrupa/Orta Doğu/Afrika Bölgesi sıralamasında ise bronz ödüle layık görüldü. Vakıf Emeklilik 2015 Faaliyet Raporu, 4 Platin bir Bronz ödül kazanmanın yanı sıra uluslararası alanda en iyi ilk 100 rapor sıralamasında 55. EMEA bölgesindeki en iyi ilk 100 rapor sıralamasında 27. ve Türkiye’de en iyi ilk 25 rapordan biri oldu.

Faaliyet Raporlarının Oscar’ı ARC’den de altın ödül

Vakıf Emeklilik, aynı çalışmayla “Faaliyet Raporlarının Oscar’ı” olarak bilinen ve Amerika merkezli bağımsız MerComm kuruluşu tarafından düzenlenen uluslararası ARC Awards yarışmasından da kendi sektöründe “Altın” ödülün sahibi oldu.

“Hayattan Sarı Kareler” konsepti ile hazırlanan 2015 Yılı Faaliyet Raporu; zengin içeriği ve tasarımıyla büyük beğeni topluyor. Müşterilerinin sadece emekliliklerinde değil, şimdiden yanlarında olan Vakıf Emeklilik, raporda tüm finansal faaliyetlerinin yanı sıra sektöre öncülük eden müşteri memnuniyeti, dijital sigortacılık ve kurumsal sosyal sorumluluk anlayışının da altı çiziyor. Vakıf Emeklilik, “Sarı Sayfalar” konsepti ile hazırlanan 2014 Yılı Faaliyet Raporuyla da Altın Ödül kazanmıştı.